Daikin maasoojuspumbad

Daikin i Industries Limited on jaapani firma mille ajalugu ulatub tagasi 1924 aastasse.  Daikinist saanud juhtiv kliimaseadmete tootja. Oma uuenduslike tehnoloogiate abil  pakub suurepäraseid tooteid ja süsteemilahendusi kõikidele inimestele igas maailma paigas, kasutades meeldiva sisekliima loomiseks jätkusuutlikke lahendusi.

Daikin Europe N.V. (DENV) Loodi 1972 ja on täielikult Daikin Industries Limited omandusse kuuluv tütarettevõte, mis vastutab administratsiooni, arendustegevuse, seadmete kokkupaneku ja müügi eest Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. Selle peakontor asub Belgias Ostendis ning Euroopa tootmisüksused asuvad Tšehhis Plzenis ja Brnos, Saksamaal Güglingenis ja Türgis Hendekis.

Praegu on Daikin Europe Group’il tugev müügivõrgustik, mis hõlmab 24 haruettevõtet, 5 harukontorit ning suurt hulka iseseisvaid edasimüüjaid ja müügikontakte enam kui 50 Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika riigis (EMEA).

Daikin on esimene kes arendas välja maasoojuspumba mis kasutas inverter kompressorit.

Daikinil on hetkel valikus 2 põhi seadet

1 .2020 a.Daikin Altherma 3 EO  EGSAH06E9WG   võimsusega 0,85-7,98kw (Aktiiv jahutusega EGSAX06E9W)

2. 2020. a.Daikin Altherma 3 GEO EGSAH10E9W  võimsusega 0,85-9,55kw   (Aktiiv jahutusega EGSAX10E9W)

Tasub tähele panna et Daikini altherma 3 GEO puhul võimaldab soojuspump töötada miinimum  võimsusel kuni 0,85 kw ,mis tähendab et maasoojuspump suudab töötada  ka väikese  nõudluse puhul  efektiivselt . Lisaks on mõlemal GEO 3 Valikus ka EGSAX mudelid jahutuse võimekusega.

Daikini maasoojuspumbas on juba integreeritud interneti moodul mis võimaldab kõik daikini tooteid juhtida ja energia kulu monitoorida läbi äpi

Kõigil seadmetel itegreeritud 180 tarbevee boiler

Peab märkima ka et Altherma 3  mudelid on hinnatud ka RED Dot ja  IF Design Award auhinnaga.